Easyup

Ręcznie wykonana we Włoszech kolekcja EASY UP® została zaprojektowana do całkowicie niezależnego użytku przez użytkowników AFO, DAFO i szyn, lub o ograniczonej lub utraconej mobilności. Dzięki odchylanemu tylnemu spojlerowi but można całkowicie otworzyć, jak gdyby był to otwarty pantofel, dzięki czemu stopa może łatwo wsunąć się na miejsce. Sprytny system sznurowania EASA UP BOA® zamyka spoiler i dopasowuje but do stopy. Oznacza to, że na podbiciu nie ma punktów nacisku, które są wspólne dla sznurowadeł i rzepów, a prostota systemu sznurowania BOA oznacza, że ​​but można założyć jedną ręką. I najważniejsze - obuwie EASY UP® ma najszersze noski z dostępnych na rynku modeli - co oznacza że nawet posiadacze bardzo szerokich ortez, z metalowymi sprzączkami, będą mogli znaleźć odpowiednie dla siebie obuwie.

Easy Up bardzo ułatwia noszenie obuwia podczas korzystania z AFO i innych ortez. Wystarczy pociągnąć tarczę, otworzyć spoiler, włożyć stopę, nacisnąć tarczę i obrócić w prawo, aby zamknąć i dopasować but do stopy. Niektóre modele Easy Up mają tylne pokrętło, inne są boczne. Jeśli jesteś użytkownikiem wózka inwalidzkiego lub masz ograniczoną autonomię, prawdopodobnie wolisz używać Easy Up z bocznym pokrętłem. W większości przypadków Easy Up dopasowuje się również do stopy bez ortezy: ich inteligentny system sznurowania dopasowuje się do stopy jak rękawica, a jeśli nadal masz miejsce do wypełnienia, możesz wykorzystać załączoną w komplecie wkładkę lub, jeśli to konieczne, wykorzystać własną wkładkę. System sznurowania jest tak wytrzymały, że szpula i sznurowadła są gwarantowane przez cały okres użytkowania produktu.

 • Łatwe zakładanie

 • Szyte na miarę

 • Ocieplane modele

 • Duży wybór

Easy Up są przygotowywane na zamówienie i dostarczane w ciągu kilku tygodni. Powodem jest to, że chcemy, aby nasi klienci mieli jak najszerszy wybór (nie tylko kilka kolorów!) i najlepszą jakość. Obecnie Easy Up jest dostępny w 15 modelach z ponad 60 różnymi wersjami kolorystycznymi: będziesz rozpieszczany wyborem! Aby zagwarantować najlepszą jakość, produkujemy Easy Up w naszej fabryce we Włoszech. Każdy Easy Up jest wykonany ręcznie przy użyciu najlepszych skór i materiałów, a także najlepszych metod rzemieślniczych: podwójne szwy dla trwałości, obróbka skóry przeciw podarciu dla lepszej wytrzymałości, bieżnik Vibram® na podeszwie itp. Easy Up można również dostosować: możesz wybrać gładką lub perforowaną podszewkę, płaską podeszwę, jeśli potrzebujesz większej stabilizacji, lub zaokrągloną piętę. Możesz także dodać opcję FLEXY , jeśli chcesz, aby podeszwa była bardziej elastyczna. Jako nieliczni robimy również wełniane ocieplenia do butów na zimę. Ocieplenie można zamówić do każdego modelu obuwia.

 • Standardowa

 • Perforowana

 • Wełniana

 • Płaska pięta

  Płaska pięta dla większej stabilności dla tych, którzy nie chodzą samodzielnie i / lub z niedynamicznymi ortezami.

 • Zaokrąglona pięta

  Zaokrąglona pięta jest zalecane, aby pomóc tym, którzy chodzą samodzielnie normalnym chodem i / lub z dynamiczną ortezą