Surestep

Zobaczysz tutaj wiele uśmiechniętych twarzy. Nasze największe uśmiechy pochodzą od dzieci, które noszą nasze produkty. To dlatego, że Surestep jest kochany przez rodziców, ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie. Ortezy Surestep są wykonane na zamówienie, aby zapewnić dodatkowe wsparcie tym niesamowitym dzieciom do biegania, skakania i zabawy. W rzeczywistości nasz główny produkt, opatentowany system Surestep SMO, zrewolucjonizował zarządzanie ortotyczne u dzieci z pronacją lub niskim napięciem mięśniowym (hipotonia) na całym świecie. Zapewnienie kreatywnych rozwiązań zapewniających stabilność i niezależność dzieciom, które walczą z pewnością siebie, jest powodem, dla którego Surestep zaczął działać i dlaczego istnieje dzisiaj. Mamy nadzieję, że gdy dowiesz się więcej o naszych zmieniających życie produktach, też się uśmiechniesz.

Surestep to firma pełna niesamowitych ludzi, którzy połączyli siły, aby zmienić życie dzieci na całym świecie. To nasza kultura. Wierzymy, że ta kultura kieruje naszymi decyzjami i działaniami na poziomie nieświadomości. W rezultacie wywarło to głęboki wpływ na samopoczucie i sukces Surestep. Doświadczysz naszej kultury, gdy wejdziesz w interakcję z naszym wyjątkowym zespołem obsługi klienta, gdy dziecko nosi nasz doskonały produkt i gdy dziecko doświadcza zmieniających życie rezultatów. Dla naszych pracowników naszą kulturę przejawia się poprzez zapewnianie ciepłych i zachęcających miejsc pracy i przerw, tygodniowe wakacje firmowe oraz naszą własną wersję „Oscarów”, gdzie koledzy nominują się nawzajem do nagród opartych na podstawowych wartościach firmy. Nasze podejście przyciąga ludzi, którzy chcą dostarczać niesamowite produkty dla potrzebujących ich dzieci. Kiedy dzieci są szczęśliwe, my też jesteśmy szczęśliwi.

Z dumą informujemy, że nasza indywidualna linia produktów Surestep jest produkowana właśnie tutaj, w naszej siedzibie w South Bend w stanie Indiana. Ponieważ niezwykła jakość jest częścią naszych podstawowych wartości, bardzo poważnie podchodzimy do naszej technologii. Inwestowanie w najnowszą technologię pozwala nam wytwarzać produkty o najwyższym poziomie jakości, materiałów i personalizacji. Surestep był pierwszym producentem ortotycznym w Stanach Zjednoczonych, który zastosował 7-osiową rzeźbę, co znacznie poprawia dopasowanie produktu. Nasze laboratorium chodu, wyposażone w elektroniczny system analizy chodu wykorzystujący mapowanie ciśnienia i wideo, daje nam możliwość przeprowadzenia studiów przypadków w celu zademonstrowania i udowodnienia długoterminowych korzyści i rezultatów noszenia naszych produktów. Jesteśmy dumni, że nasza inwestycja w technologię ma bezpośredni wpływ na każde dziecko, które nosi ortezę Surestep.

Pamiętaj, że nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie. To oznacza, że nasze gotowe propozycje, to tylko podpowiedzi od czego możesz zacząć. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, dzięki całej gamie pomysłów, rozwiązań i materiałów, wszystko po to, by nasze ortezy sprawdziły się jak najlepiej. Nasz produkt jest zbyt niski na Twoje potrzeby ? Zrobimy wyższy. Za mało lub za bardzo elastyczny ? Mamy do dyspozycji tworzywa o różnych stopniach elastyczności. Twoje dziecko lubi wzorki lub wręcz przeciwnie ? Zrobimy ortezy w kolorze jednolitym, lub możesz wybrać jeden z około 20 dostępnych wzorów, który umieścimy na Twojej ortezie. W naszej ofercie znajdą się również takie opcje jak :

– Podeszwa antypoślizgowa
– Wsparcie łuku poprzecznego
– Podkładka pod palce
– Klin pod piętę
– Rzepy Houdiniego
– Usztywnienie podeszwy
– Żelowa wyściółka ortezy

Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz !

Dobry produkt to dobrze dopasowany produkt

Wszyscy wiemy, że aby osiągnąć najlepszy wynik, orteza musi być dobrze dopasowana. Nie może być za ciasna, za luźna, nie może ocierać, czy powodować dyskomfort podczas noszenia. Nasze dzieci muszą chcieć w nich chodzić, ponieważ spędzają w nich czasami bardzo długie okresy czasu. Dlatego wszystkie nasze produkty dobierane są przez specjalistów, a każda orteza wykonywana jest na podstawie bardzo szczegółowej karty pomiarowej. Dla nas jednak to za mało ! Dlatego aby jeszcze lepiej wykonywać nasze ortezy, zrezygnowaliśmy z tradycyjnych, dość nieprecyzyjnych odlewów gipsowych, a rozpoczęliśmy pracę z najnowocześniejszymi metodami cyfrowymi - teraz nasze pomiary idą w parze z elektronicznymi obrazami stopy wykonanymi specjalnymi skanerami 3D. Dzięki tej technologii możemy "zobaczyć" i zabezpieczyć każdy, najdrobniejszy szczegół na stopie dziecka, dzięki czemu będzie nosić nasze ortezy z przyjemnością. Ma to szczególne znacznie w przypadku stóp mocno zdeformowanych czy też mocno wystających elementów kości.